Zostań partnerem domnio.pl

Zarejestruj się w naszym serwisie, by pozyskać nowych klientów, którzy są gotowi dobrze zapłacić za dobrze wykonaną pracę.

Kilka ofert do porównania

Drogi przedsiębiorco,

Odnalezienie dobrych klientów to podstawa udanego biznesu. Każdego tygodnia zgłaszają się do nas setki nowych potencjalnych klientów, którzy chcą zlecić wykonanie usługi instalatorowi ze swojej okolicy.

Jeśli jesteś instalatorem, który:

  • Traktuje dobro klienta jako najwyższą wartość
  • Nie obawia się oceny swojej pracy przez byłych klientów
  • Chce dotrzeć do klientów w swojej okolicy

To jesteś we właściwym miejscu!

Naszym celem jest połączyć dobrego instalatora - Ciebie, z dobrymi klientami z Twojej okolicy.

Jak to działa?

Gdy klient z Twojej okolicy zgłosi, że chce zlecić usługę, którą wykonuje Twój zakład, skontaktujemy go z Tobą oraz z maksymalnie dwoma innymi firmami o podobnym profilu. W oparciu o oferty i opinie innych, kient wybiera potem, komu zlecić usługę.

domnio.pl
Inne serwisy
Darmowa wizytówka
Widoczność w Google
Twój osobisty doradca
Świeże kontakty (max 24h)
Prosty system rozliczeń
Płacisz tylko za ofertowane leady
Brak długoterminowych kontraktów

Zyskaj dostęp do setek klientów

Wystarczy udzielić kilku informacji.

Darmowa wizytówka

Stworzenie profilu na naszej stronie nie kosztuje nic, a dzięki możliwości dodania zdjęć i opinii byłych klientów będzie to doskonała reklama Twojej firmy. Jej dane, wystawione opinie i ich średnia ocena pokażą się w Google!

Pochwal się swoją pracą!

Jeden obraz jest wart tysiąca słów. Przykuwają oko i budują reputację poważnego instalatora. Na swoim profilu będziesz mógł więc wstawić zdjęcia ze swoich realizacji i w ten sposób przyciągnąć klienta.

Opinie o Twojej firmie pokażą się w Google

Nic nie buduje wiarygodności firmy tak, jak opinie zadowolonych klientów, publikowane przez nich samych na ogólnodostępnym portalu. Jeśli dbasz o zadowolenie klienta, łatwiej znajdziesz nowego.

Gotowy na współpracę?

Chętnie podejmiemy z Tobą współpracę. Prosimy tylko o kontakt. Napisz do nas na kontakt@domnio.pl albo wypełnij formularz klikając poniżej.

Zleć usługę
Krzysztof Pomocny
Krzysztof Pomocny

Etatowy redaktor flagowych portali o tematyce budowlanej i okołobudowlanej. Pasjonat nowych technologii. Miłośnik efektywnych rozwiązań przyjaznych społecznie i ekologicznie.